Faydalı Bilgiler

Pirelli Mi? Bridgestone Mu? Hangi Lastik Daha İyi?

Pirelli mi Bridgestone nu? daha iyi? Lastik satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Lastiğin boyutu ilk düşünceniz olmalıdır. Öte yandan yaşadığınız bölgenin iklimi de en önemli faktörlerden biridir. Bu makalemizde uzun zamandır sorulan Pirelli mi yoksa Bridgestone mu alınmalı sorusunu tamamen tarafsız bir şekilde yanıtlamaya çalışacağız.

Bridgestone

Sessiz ve güçlü tutuşa sahip tekerlekleri ile Bridgestone en büyük lastik üreticileri arasında yer almaktadır. Bu markanın fiyatları normalden daha yüksektir çünkü Michelin gibi üst segmente aittir. Japonların sahip olduğu işletme büyüyerek dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri haline gelmiştir. Sorunsuz kullanabileceğiniz lastik markalarından biridir. Son olarak, yol tutuşu performansı nedeniyle birçok rakibini geride bıraktığını söyleyebiliriz.

Pirelli

1872 yılında kurulan ve şu anda kaliteli bir şekilde dünyanın her yerinde faaliyet gösteren Pirelli, dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biridir. Pirelli, inovasyon ve teknolojinin ön saflarında yer aldığı için en iyi lastik markaları arasındadır. Dayanıklı ve yüksek performanslı lastikleri, beş yıl boyunca sorunsuz kullanma sunar. Ayrıca, birinci sınıf bir marka olduğu için maliyetleri de aynı derecede yüksek olabilmektedir. Kısaca Pirelli yaz, kış ve dört mevsim kullanım için en iyi lastik markaları arasındadır. Pirelli lastikleri sürüş sırasında konforu artırır ve CO2 emisyonlarını ve yakıt kullanımını azaltır. Ancak sert lastikleri nedeniyle ses yalıtımı yetersiz olan araçlarda hafif bir ses çıkarabilir. Ayrıca en uzun sırt ömrü garantisi Pirelli tarafından sunulmaktadır. Yol gürültüsü %60’a kadar azaltılır. Yakıt verimliliğini önemli ölçüde etkilerler.

Pirelli Mi? Bridgestone Mu? Hangi Lastik Daha İyi?

Arabanızın lastikleri yerle temas eden tek parçadır. Güvenli bir sürüş için kaliteli lastiklerin seçilmesi çok önemlidir. Lastik satın alırken boyut ve en boy oranı dikkate alınmalıdır. Bu kalite kriterlerine uyarsanız uzun süre lastik sorunu yaşamazsınız. Seçim olarak ise net bir şey söylenemez. İki marka da fazlasıyla kalitelidir. Seçim tamamen kişisel olmalıdır.

Puan vermek için tıkla

Ortalama puanı 0 / 5. Puan sayısı: 0

Şimdiye kadar puan verilmedi! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı