Basın Bülteni

Auto Bild’in Dört Mevsim Lastik Testi Kazananı Belli Oldu

Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi Auto Bild’in küçük otomobiller için 151 ürünü kapsamlı bir teste tabi tuttuğu dört mevsim lastik testinde kazanan belli oldu.

Birinciliği Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 modeli kazandı.

Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi Auto Bild’in küçük otomobiller için 151 ürünü kapsamlı bir teste tabi tuttuğu dört mevsim lastik testinde, birinciliği Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 modeli kazandı. Ürün yalnızca performansıyla değil, verimliliği ve sürdürülebilir özellikleriyle de testi birincilikle tamamladı.

29 Eylül tarihli (39-2022)1 sayıda yayınlanan otomobil testi, Volkswagen Polo üzerinde 195/55R16 lastiklerle gerçekleştirildi. Vector 4Seasons Gen-3 testin açık ara kazananı olurken, aynı zamanda testin sonunda “örnek” ürün unvanına layık görülen iki lastikten biri oldu. Goodyear ayrıca Vector 4Seasons Gen-3 ile bu yıl üst üste üçüncü kez zirvede kendine yer buldu.2

Vector 4Seasons Gen-3 kuru zeminde yol tutuş puanıyla öne çıkarken bu kategoride Dunlop’un Dört Mevsim Spor lastiğiyle birlikte en yüksek puanı elde eden iki üründen biri oldu. Diğer kategorilerde, testin gerçekleştirildiği ıslak, kuru ve karlı koşulların her birinde Vector 4Seasons Gen-3, çekiş, frenleme ve yol tutuş performansıyla dikkat çekti.

Testin sonuçlarına göre, yağışlı hava koşullarının tümünde Vector 4Seasons Gen-3 sürücülere “etkileyici performans” sunuyor. Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, “Yeşil lastik 2022” unvanının da sahibi oldu.

Puan vermek için tıkla

Ortalama puanı 5 / 5. Puan sayısı: 3

Şimdiye kadar puan verilmedi! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı